Osiedle

Osiedle Słoneczne w Andrychowie to kompleks 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych zaledwie kilka minut od centrum miasta. Inwestycja realizowana jest etapowo przy czym każdy etap będzie autonomiczny z pełnym zagospodarowaniem terenu w obrębie danego etapu co zapewni jego niezależne funkcjonowanie.

Pierwsza część inwestycji obejmowała realizację budynku B5, dwuklatkowego na planie zbliżonym do prostokąta. Budynek posiada 4 kondygnacje wraz z antresolą połączoną z kondygnacją III piętra indywidualnymi schodami zlokalizowanymi w poszczególnych mieszkaniach. Wejścia do budynku prowadzą przez dwie niezależne klatki schodowe zlokalizowane od strony północnej. Budynek jest dostępny dla osób niepełnosprawnych ( w zakresie parteru) – przy zachodniej klatce schodowej zlokalizowana jest pochylnia wjazdowa. Od strony południowej usytuowane są tarasy oraz obszerne balkony.

W ofercie znalazły się funkcjonalne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, wszystkie z balkonami a na parterze z tarasami i przydomowymi ogródkami.  Mieszkania od jedno- do pięcio-pokojowych o  metrażach kształtujących się w przedziale od 34,0 m 2 do 85,21 m 2 . Na parterze, I piętrze oraz II piętrze znajduje się po 8 mieszkań: 4 mieszkania na każdej kondygnacji na jedna klatkę schodową. Natomiast na ostatniej kondygnacji – na III piętrze, znajduje się 10 mieszkań: po 5 mieszkań na jedna klatkę schodową. Łącznie w budynku znajdują się 34 mieszkania. Na ostatniej kondygnacji – na III piętrze zlokalizowane są mieszkania dwupoziomowe – połączone schodami wewnętrznymi z antresolą. WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE

Kolejna, druga część inwestycji obejmowała realizację budynku B4, dwuklatkowego na planie zbliżonym do prostokąta. Budynek posiada 5 kondygnacji wraz z antresolą połączoną z kondygnacją IV pietra indywidualnymi schodami zlokalizowanymi w poszczególnych mieszkaniach. Wejścia do budynku prowadzą przez dwie niezależne klatki schodowe zlokalizowane od strony północnej. Wszystkie mieszkania dostępne są dla osób niepełnosprawnych. W każdej klatce schodowej znajduje się winda. W części podpiwniczonej zlokalizowane są komórki lokatorskie. Wejście do tej części prowadzi przez wewnętrzną klatkę schodową oraz wewnętrzną windę.

W ofercie odnajdziecie Państwo funkcjonalne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, wszystkie z balkonami a na parterze z tarasami i przydomowymi ogródkami.  Mieszkania będą od jedno- do pięcio-pokojowych o  metrażach kształtujących się w przedziale od 40,50 m2do 97,83 m2. W klatce wschodniej na parterze, I, II oraz III piętrze będą po 3 mieszkania, na IV piętrze cztery mieszkania zaś w klatce zachodniej na każdej kondygnacji będą znajdowały się po cztery mieszkania.  Łącznie w budynku będzie się znajdowało 36 mieszkań. Na ostatniej kondygnacji – na IV piętrze, będą zlokalizowana mieszkania dwupoziomowe – połączone schodami wewnętrznymi z antresolą. DO SPRZEDAŻY POZOSTAŁY TYLKO 3 MIESZKANIA – do wyboru: w stanie deweloperskim lub wykończone „pod klucz”.

Rozpoczęliśmy trzecią część inwestycji obejmującą realizację budynku B3, dwuklatkowego na planie zbliżonym do prostokąta. Budynek posiada 5 kondygnacji wraz z antresolą połączoną z kondygnacją IV pietra indywidualnymi schodami zlokalizowanymi w poszczególnych mieszkaniach. Wejścia do budynku prowadzą przez dwie niezależne klatki schodowe zlokalizowane od strony północnej. Wszystkie mieszkania dostępne są dla osób niepełnosprawnych. W każdej klatce schodowej znajduje się winda. W części podpiwniczonej zlokalizowane są komórki lokatorskie.Wejście do tej części prowadzi przez wewnętrzną klatkę schodową oraz wewnętrzną windę.

W ofercie odnajdziecie Państwo funkcjonalne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, wszystkie z balkonami a na parterze z tarasami i przydomowymi ogródkami.  Mieszkania będą od jedno- do pięcio-pokojowych o  metrażach kształtujących się w przedziale od 40,50 m2do 97,83 m2. W klatce wschodniej na parterze, I, II oraz III piętrze będą po 3 mieszkania, na IV piętrze cztery mieszkania zaś w klatce zachodniej na każdej kondygnacji będą znajdowały się po cztery mieszkania. Łącznie w budynku będzie się znajdowało 36 mieszkań. Na ostatniej kondygnacji – na IV piętrze, będą zlokalizowana mieszkania dwupoziomowe – połączone schodami wewnętrznymi z antresolą Przestrzenie mieszkalne zostały starannie zaprojektowane tak aby zmaksymalizować komfort i wygodę mieszkania. Teren osiedla będzie monitorowany co zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom osiedla, wyposażony w elementy małej architektury oraz plac zabaw. Na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców będą indywidualne miejsca parkingowe.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!

 

Atuty inwestycji

  • winda w budynku,
  • mieszkania bezczynszowe,
  • bezpieczeństwozapewnione przez monitoring osiedla,
  • bliskość centrum miasta,
  • gwarancja niezmienności otoczenia urbanistycznego w przyszłości,
  • nowoczesne rozwiązania architektoniczne z dbałością o detale,
  • szeroki wybór oferowanej powierzchni mieszkań,
  • funkcjonalny układ mieszkań,
  • balkony w każdym mieszkaniu, w mieszkaniach na parterze tarasy z ogródkami,
  • dbałość o walory estetyczne.

 

Lokalizacja

Osiedle Słoneczne w Andrychowie to kompleks 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych wkomponowanych w istniejąca już zabudowę ASM przy ul. Lenartowicza.  Taka lokalizacja w połączeniu z nowoczesną architekturą i przemyślaną urbanistyką sprawi, że Osiedle Słoneczne będzie jednym z atrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Andrychowie. Oferowane mieszkania będą wygodne i komfortowe a bliskość infrastruktury handlowo-usługowej będzie dodatkowym atutem.


Pokaż Osiedle Słoneczne Andrychów na większej mapie