Osiedle

Osiedle Słoneczne w Andrychowie to kompleks 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych zaledwie kilka minut od centrum miasta. Inwestycja realizowana jest etapowo przy czym każdy etap będzie autonomiczny z pełnym zagospodarowaniem terenu w obrębie danego etapu co zapewni jego niezależne funkcjonowanie.

Pierwsza część inwestycji obejmuje realizację budynku B5, dwuklatkowego na planie zbliżonym do prostokąta. Budynek będzie posiadał 4 kondygnacje wraz z antresolą połączoną z kondygnacją III pietra indywidualnymi schodami zlokalizowanymi w poszczególnych mieszkaniach. Wejścia do budynku będą prowadziły przez dwie niezależne klatki schodowe zlokalizowane od strony północnej. Budynek będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych ( w zakresie parteru) – przy zachodniej klatce schodowej zlokalizowana będzie pochylnia wjazdowa. Od strony południowej usytuowane będą tarasy oraz balkony.

W ofercie odnajdziecie Państwo funkcjonalne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, wszystkie z balkonami a na parterze z tarasami i przydomowymi ogródkami.  Mieszkania będą od jedno- do pięcio-pokojowych o  metrażach kształtujących się w przedziale od 34,0 m2 do 85,21 m2. Na parterze, I piętrze oraz II piętrze będzie się znajdowało po 8 mieszkań: 4 mieszkania na każdej kondygnacji na jedna klatkę schodową. Natomiast na ostatniej kondygnacji – na III piętrze, będzie znajdowało się 10 mieszkań: po 5 mieszkań na jedna klatkę schodową. Łącznie w budynku będą się znajdowały 34 mieszkania. Na ostatniej kondygnacji – na III piętrze, będą zlokalizowana mieszkania dwupoziomowe – połączone schodami wewnętrznymi z antresolą.

Przestrzenie mieszkalne zostały starannie zaprojektowane tak aby zmaksymalizować komfort i wygodę mieszkania. Teren osiedla będzie monitorowany co zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom osiedla, wyposażony w elementy małej architektury oraz plac zabaw. Na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców będą indywidualne miejsca parkingowe.

 

Atuty inwestycji

  • mieszkania bezczynszowe,
  • bezpieczeństwozapewnione przez monitoring osiedla,
  • bliskość centrum miasta,
  • gwarancja niezmienności otoczenia urbanistycznego w przyszłości,
  • nowoczesne rozwiązania architektoniczne z dbałością o detale,
  • szeroki wybór oferowanej powierzchni mieszkań,
  • funkcjonalny układ mieszkań,
  • balkony w każdym mieszkaniu, w mieszkaniach na parterze tarasy z ogródkami,
  • dbałość o walory estetyczne.

 

Lokalizacja

Osiedle Słoneczne w Andrychowie to kompleks 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych wkomponowanych w istniejąca już zabudowę ASM przy ul. Lenartowicza.  Taka lokalizacja w połączeniu z nowoczesną architekturą i przemyślaną urbanistyką sprawi, że Osiedle Słoneczne będzie jednym z atrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Andrychowie. Oferowane mieszkania będą wygodne i komfortowe a bliskość infrastruktury handlowo-usługowej będzie dodatkowym atutem.


Pokaż Osiedle Słoneczne Andrychów na większej mapie